Історичні відомості с. Дмитрівка

Село Дмитрівка - центр сільської ради, розташоване на р. Лип'янці, за 8 км. від  районного центру і за 18 км. від залізничної станції Селещина. 

Засноване у першій половині ХІХ ст. за переписом 1859 р. Дмитрівка (Левенцівка) – село козацьке Костянтиногорадського повіту Полтавської губернії.  

Сучасна територія сільської ради об`єднує два населених пункти: Дмитрівка та Калинівка. Населення складає 800 чоловік.

Депутатський корпус територіальної громади складає 12 чоловік. Очолює Дмитрівську сільську раду з 2010 року сільський голова, Порохня Андрій Миколайович.

На території сільської ради функціонує Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів на 320 місць. При школі функціонує  дитячий садок. На території сільської  ради працює два заклади культури: Дмитрівський будинок культури та  Калинівський сільський клуб, при яких працюють філіали сільських бібліотек. Також працює відділення зв’язку, фельдшерсько-акушерський пункт. Також функціонує історичний музей, якому присвоєне звання народного.

Села сільської ради повністю газифіковані та забезпечені централізованим водопостачанням. На території сільської ради встановлено ряд пам`ятних знаків: братська могила двох радянських воїнів, загиблих 1943 року, пам’ятник воїнам - односельчанам (94 чол.), полеглим на фронтах ВВв та обеліск слави.

На території сільської ради розташоване та працює потужне підприємство ТОВ “Приват-Агро-Альянс”, яким керує депутат обласної ради, Сидоренко І.І.

Орні землі обробляються сільськогосподарськими виробниками: ТОВ “Приват-Агро-Альянс” та  ТОВ “Чиста криниця”.

На території сільської ради створено два фермерських господарства “Вікторія” та “Іній”.

Логін: *

Пароль: *