Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Дмитрівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 21047388) був реорганізований і увійшов до складу Машівської громади

Очищення влади

Розпорядження сільського голови "Про початок проходження перевірки, відповідно до Закону України "Про очищення влади"

Повідомлення про початок перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади"

Заява про перевірку

Декларація

Список працівників сільської ради щодо яких проходе перевірка

Розпорядження в.п.сільського голови "Про початок проведення в Дмитрівській сільській раді перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади"

Повідомлення про початок проходження перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади"

Список працівників сільської ради щодо яких проводиться перевірка

Прізвище, ім»я, по батькові особи, щодо якої здійснюється перевірка

Назва органу перевірки

Дата початку перевірки

Копія заяви про перевірку

Копія декларації

Результати перевірки

Титаренко Наталія Євгеніївна

Дмитрівська сільська рада

Головний бухгалтер

28.10.2016

Заява

Висновок

Брідня Ніна Петрівна

Дмитрівська сільська рада

Спеціаліст із земельних питань

28.10.2016

Заява

Висновок

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування